گروه مهندسی مک وال به همراه تیم اجرایی این گروه در سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در زمینه تخصصی تحکیم گود و سازه نگهبان آغاز کرد. برآیند فعالیت های این مجموعه در پروژه های زیربنایی نظیر مترو مشهد و نیز بافت فرسوده شهری، دانش و تجربه ای کم نظیر در طراحی، نظارت و اجرای انواع سازه نگهبان بوده است. طی سال های اخیر با توجه به رویکردهای این گروه مبنی بر توسعه روش های نوین در صنعت ساختمان، روش مکانیزه اجرای سازه نگهبان، ساخت قطعات پیش ساخته و نیمه پیش ساخته به بخشی از توانمندی ما تبدیل شده است.

این گروه مهندسی  با در  اختیار داشتن تجهیزات  مکانیزه در اجرای سازه نگهبان به روش دیوار دیافراگمی به صورت انحصاری، تجهیزات اجرای نیلینگ و انکراژ، حفاری شمع، آزمایشگاه تخصصی ژئوتکنیک و  بتن دارای رتبه از مدیر کل سازمان راه و شهرسازی استان خراسان رضوی ، امکانات انحصاری در پیش ساخته سازی سازه (ستون ، سقف،انواع دیوار) و سازه نگهبان دارای پتانسیل اجرایی بالا در کلیه پروژه های شهری و زیربنایی می باشد.

شایان ذکر است این گروه مهندسی با توجه به توانمندی های فنی و اجرایی به عنوان مشاور سازمان میراث فرهنگی استان خراسان رضوی در محیط شهری و بافت فرسوده انتخاب شده و در حال حاضر در این زمینه مشفول  به فعالیت است.

دانش و تجربه دپارتمان تخصصی سازه-ژئوتکنیک در کنار تجهیزات و نیروی انسانی مجرب، پاسخگوی سازندگان، مالکان و کلیه فعالین صنعت ساختمان در حوزه های مرتبط با ژئوتکنیک در محیط شهری می باشد.

.

رفتن به نوار ابزار