1. گود برداری چیست؟ به مجموعه ای از  عملیات حفاری و خاکبرداری برای رسیدن به ترازهای پایین تر از سطح زمین با مقاصد مختلف از جمله رسیدن به تراز زیر پی ساختمان جهت اجرای شالوده، گودبرداری گفته می شود.

 

       سرمایه گذاران و مالکان در ساخت و سازها  همواره تمایل دارند تا از میزان  تاثیر انتخاب روش ساخت و فناوری های برتر در ساخت و ساز آگاهی یابند . آنها علاقه مند هستند تا دریابند از سرمایه گذاری انجام شده ، چه اندازه ارزش ایجاد شده است و شرایط حفظ این ارزش چگونه است . تحلیل گران به دنبال معیاری هستند تا با در نظر گرفتن هزینه سرمایه و نرخ بازده سرمایه گذاری برای حداکثر کردن ارزش شرکت و افزایش ثروت اقدام کنند. بنا براین گود برداری و ایجاد فضاهای بیشتر (مشاعات)در واحد های مسکونی/ تجاری و اداری و.. در شرایطی میتواند تاثیر گذار باشد و تاثیر مثبت به روند ساخت و ساز داشته باشد که حداقل به سوالات ذیل پاسخ صحیحی بدهیم.   

 

  1. چه اقداماتی میبایست قبل از شروع عملیات گود برداری انجام شود؟

 

2. نقش ذی نفعان پروژه در قبل، حین و بعد از گود برداری در صورت وقوع حادثه چیست؟

 

3. جرایم حقوقی و کیفری حاکم بر گودبرداری غیر اصولی کدامند و به چه روشهایی از سازه نگهبان تعلق میگیرند؟

 

4. روش های متداول مهار و تحکیم جدار گود در محیطهای شهری کدامند؟

 

5. نقش انتخاب صحیح سازه نگهبان در هزینه، زمان و ایمنی پروژه چگونه خواهد بود؟

 

6. کدام فناوری ها میتواند در گود برداری و حفظ سازه های اطراف و همچنین حفظ جان افراد داخل گود ایمنی لازم را به وجود بیاورد؟ 

 

گروه مهندسی مک وال با تجربه فنی، اجرایی و تخصص چندین ساله و همچنین با در اختیار داشتن  امکانات  سخت افزاری و نرم افزاری مدرن و تجهیزات  و ماشین آلات خاص  و انحصاری،  تلاش می نماید تا اقتصادی ترین،  ایمن ترین، با کیفیت ترین و همچنین سریع ترین روش گود برداری، تحکیم و اجرای سازه نگهبان را به کارفرمایان،  بر حسب موقعیت و شرایط ملک ارائه دهد.

 

 

 

اجرای سازه نگهبان و حفاری                   آزمایشگاه بتن                                     آزمایشگاه خاک/جوش                      سازه بتن پیش ساخته     

شماره تماس

 

      

09359531688         0915316 6233   09120760140